Sport

3. HNL ISTOK, 8.kolo: Pobjeda Mladosti i poraz Bjelovara

U 8. kolu 3. HNL istok, Mladost je na Brdu slavila protiv vrlo dobre ekipe Slavonije. Mladostaši su u utakmicu krenuli čvrsto što potvrđuje i broj kartona koje su dobili, ukupno 5 tijekom utakmice, no nisu kartoni ono što se broji na kraju već golovi.

U 4′ mrežu Slavonije načeo je Luka Šiprak, da bi gosti izjednačili pri kraju 1. poluvremena u 42′ golom Peharde. Nije se dugo čekalo u drugom poluvremenu na gol, u 55′ minuti iz jedanaesterca na 2:1 povisio je Mile Sučić, da bi isti igrač pobjedu potvrdio 20 minuta kasnije.

Bjelovarčani su na gostovanju kod Sloge izgubili 2:0. Možda je razlog poraza i misli na utakmicu sa hrvatskom reprezentacijom koja se igra dans 9. listopada od 16 sati na Gradskom stadionu u Bjelovaru povodom 110. godišnjice kluba.