Sport

3. HNL ISTOK, 9. kolo: Porazi Bjelovara i Mladosti

Uvjerljive poraze zabilježili su Bjelovar na svom terenu, a Mladost u gostima.

Pred oko 150 gledatelja Bjelovarčani su izgubili od Cibalije 3:1. Bjelovarčani su krenuli dobro i već u 9′ minuti golom Peje Kuprešaka poveli 1:0, no to je bio jedini gol u mreži gostujućeg vratara Ivana Marijanovića. Gosti su u zadnjih 15 minuta prvog poluvremena iskoristili svoje prilike, prvo u 32′ gol je postigao Filipović, a u 39′ Dogan je povisio na 1:2. Za konačnih 1:3 u 61′ zabio je Kerić. Ovim porazom Bjelovarčani su ponovno “kliznuli” u donji dio prvenstvene ljestvice. Trenutno su 13. sa 9 bodova.

Mladost je prošla slično kao i Bjelovar, samo u gostima kod Vihora, gdje im je  Marin Pavlović utrpao 4 gola. I Mladost je kao i Bjelovar povela u 22′ golom Sučića iz jedanaesterca da bio odmah minutu kasnije izjednačio Pavlović koji je bio iznimno raspoložen jer je u nastavku postigao još tri gola, u 49′, 80′ i 85′. Mladost je od 51′ igrala s igračem manje jer je nakon drugog žutog isključen bio Coha. Mladost je nakon ovog poraza na 11. mjestu sa 10 bodova.