Sport

4. NOGOMETNA LIGA BJELOVAR – KOPRIVNICA – VIROVITICA: Pobjeda Dinama iz Predavca, porazi Čazme, Tomislava i Garića

Dinamo iz Predavca bez većih problema pobijedio je s 3:1 Pitomaču. Dinamo je odmah na početku poveo svoju igru koja je rezultirala nizom prilika, no prvi gol je pao u 28. minuti kada je Gegić na asistenciju Orača savladao gostujućeg vratara. Gosti su izjednačili u 47′ minuti, da bi u 67′ minuti za vodstvo zabio Faletar i u 70′ potvrdio pobjedu Opačić.

Čazma nije ni u 5. kolu okusila čar pobjede. Do sada su 2 puta odigrali neriješeno, i tri puta izgubili. Treći poraz bio je u ovom kolu od Ferdinandovca. Prvo poluvrijeme je bilo bez golova, a u drugom dijelu Čazma je povela u 49′ golom Matešina, no nizom grešaka i nesretnih okolnosti od 55′ do 64′ gosti su zabili dva pogotka. Na kraju Čazma – Ferdinandovac 1:2.

Loš niz nastavio je i Tomislav iz Bereka. U Orahovici u gostima kod Papuka izgubili su 2:1. Teško će im biti i u sljedećem kolu jer su “pocrvenili” Oslovar i Vujašković, a treći žuti je zaradio Ivanda tako da se na njih ne računa u 6. kolu.

Ostali rezultati 5. kola:

Graničar -Tehničar 0:0

Radnik – Virovitica 2:2

Slatina – Garić 3:1

Mladost – Podravac 0:0

Na tablici Tehničar je prvi sa 13 bodova, slijede Papuk s 12 bodova i Ferdinandovac sa 10. Po osam bodova imaju Dinamo, Virovitica i Mladost. Podravac je sedmi sa 7 bodova. 6 bodova ima osma Slatina. 5 bodova od 9 – 11 mjesta imaju Radnik, Garić i Pitomača. Graničar je 12. sa 3 boda dok su na začelju Čazma i Tomislav sa 2 boda.