Sport

ATLETIKA: 7. KOLO HALS-a

U Varaždinu na stadionu Sloboda održano je 7. kolo HALS-a, na kojem je sudjelovalo 29. klubova sa 457 atletičara i atletičarki.

Ovom prigodom prvo mjesto su  osvojili mlađi junior Jurica Kovačić u skoku u dalj 5,80 m i na 110 m pr. 15,13. U konkurenciji seniora dva prva mjesta izborio je Ivan Ljubičić  u skoku u dalj 5,99 m i na 100 m 11,78. Dora Dent 1. mj. na 100 m 13,20. i 1. mjesto AK Bjelovar u mlađe juniorskoj štafeti 4 x 100 m.

Bio je to još jedan uspješan dan za atletičare i atletičarke AK Bjelovar.

REZULTATI: LIMAČICE- 60 m 1. mj. Numbi Kasango 9,72, 48. Lana Trojak, 59. Vita Prvonožac 10,82. 62. Katja Zozoli 10,96.

DALJ-ZONA 12. Numbi Kasango 3,96 m, 41. Vita Prvonožac.

VORTEX 130 GR. 17. Lana Trojak 15,20 m. 4 x 60 m 7.  AK Bjelovar 39,87 (Vita Prvonožac, Lana Trojak, Katja Zozoli, Numbi Kasango)

LIMAČI: 60 m Krešimir Kelava 9,12, 17. Maksimilijan Vegh 9,85, 24. Martin Rovišćanec 9,95, 31. Filip Radaković 10,77.

VORTEX 130 gr. 19. Martin Rovišćanec 22,51 m, 22. Filip Radaković 20,96 m 4 x 60 m 5. AK Bjelovar 38,17. (Filip Radaković, Martin Rovišćanec, Maksimilijan Vegh, Krešimir Kelava).

MLAĐE KADETKINJE: 400 m 2. Lucija Jozić 1:03,41, 6. Nika Trkulja 1:05,37, 12. Lana Patekar 1:07,19, 28. Pia Birač 1:19,88. 80 m pr. 5. Iva Šimić 13,72, VIS 2. Iva Šimić 140 cm, 21. Ela Petrić 120 cm,

KUGLA 2. kg. 7. Ela Perić 8,26 m, 15. Lana Patekar 5,47 m. 4 x 60 m 2. AK Bjelovar 33,80 (Ela Petrić, Nika Trkulja, Lucija Jozić, Iva Šimić)

KADETKINJE 100 m 4. Mia Rakoci 14,06, 21. Arijana Tomljenović 14,98, 800 m 3. Ivana Maljevac 2:44,32, 100 m pr. 3. Nika Vlahović 18,42, VIS 7. Nika Vlahović 130 cm, 11. Arijkana Tomljenović 115 cm,

KUGLA 3 kg. 6. Ivana Čižmešija 7,87 m, 10. Mia Rakoci 5,79 m. 4 x 100 m 5. AK Bjelovar 59,38 (Ivana Ćižmešija, Nika Vlahović, Arijana Tomljenović, Mia Rakoci.)

MLAĐE JUNIORKE: 100 M 1. Dora Dent 13,20, 1000 m 2. Martina Pokos 3:40,24, 3. Vilma Raić 4:01,56. 100 m pr. 3. Dora Dent 18,42, 4. Rebecca Devčić 18,60

KUGLA 3. kg. 4. Rebecca Devčić 6,77 m Martina Pokos 6,32 m.

MLAĐI JUNIORI: 100 m 3. Ante Prskalo 12,19, 6. Karlo Katić 12,75, 1000 m 4. Stjepan Pokos 2:54,68, 110 m pr. 1. Jurica Kovačić 15,32, 2. Ante Prskalo 16,29.

DALJ 1. Jurica Kovačić 5,80 m, Karlo Katić 5,67 m. 4 x 100 m 1. AK Bjelovar 46,90 ( Stjepan Pokos, Ante Prskalo, Karlo Katić, Jurica Kovačić).

SENIORKE 100 m 7. Marija Beljan 15,25, 800 m 3. Amalka Palijan 2:56,05.

DALJ 6. Marija Beljan 4,07 m,

KUGLA 4. KG. 6. Amalka Palijan 5,18 m.

SENIORI: 100 m 1. Ivan Ljubičić 11,78, 2. Rafael Sušilović 11,92, DALJ 1. Ivan Ljubičić 5,99 m 3. Rafael Sušilović 5,67 m.

 

 

 

Oznake
Prikaži više

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Provjerite također

Close
error: Sadržaj je zaštićen autorskim pravima!
Close

Otkriven je adblock

Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti blokadu oglasa