Sport

HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP, 1/8 FINALA – Čazmanci pružili jak otpor prvacima

Najveći uspjeh u posljednjih 30 godina ostvarili su odbojkaši Čazme ulaskom u 1/8 finala hrvatskog odbojkaškog kupa. Ždrijeb im je donio najbolju hrvatsku ekipu i aktualne prvake države zagrebačku Mladost.

Na početku utakmice odbojkaši čazme su bili malo impresionirani protivnikom, pa Mladostaši lagano dobivaju prvi set sa 25:11. U drugom i trećem setu Čazma igra sve bolje i odlično parira Zagrepčanima te ta dva seta Mladostaši dobivaju uz ozbiljniji otpor Čazmanaca.

Čazma – Mladost 0 – 3 (11:25, 18:25, 16:25)

Suci: Pavičić(Sisak), Jurković(Sisak), Delegat: Bajrić(Sisak)  Efektivne igre : 60 min.

Čazma: Karapandža, Donđivić, Tišljar, Molnar Matija, Birt, Premuž, Bradić, Vasić, Opačić, Molnar Marko, Starčević

Trener i igrač: Krešimir Donđivić

Mladost: Sabljak, Nikačević, Bakonji, Sedlaček, Mišura, Jurić, Prlić, Marelić, Krnić, Dukić, Mihalj, Radoš, Šarčević.

Trener: Rade Malević