Sport

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA NS BBŽ: Čazmanci uvjerljivo drže 1. mjesto tablice

Fotot: NK Čazma

U 16. kolu 1. županijske lige Čazmanci nisu dopustili iznenađenje i bez većih problema hat-trickom Kirina koji je zabio u 23′, 83′ i 90′ i golovima Matešina u 65′ i iz jedanaesterca Križana u 86′ bez problema  su slavili protiv Brestovca rezultatom 2:5.

Dragančani su isto tako bili nadahnuti i Trnskom su utrpali 6 golova. Zanimljivo je da je Trnski poveo 0:2, a tek je Kojić u 45 minuti smanjio na 1:2, da bi Sabolić odmah i izjednačio. Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćinima koji su sa 2 gola Golubića, i po jednim Sabolića i  Želimorskog na kraju slavili 6:3.

Na tablici Čazma je uvjerljivo prva sa 37 bodova, 7 više od drugoplasiranog Bila i 9 više od trećeg Hajduka. Dragančani imaju 25 bodova kao i BŠK, Ribar i Daruvar.