Sport

3. HNL ISTOK, 11. kolo: Bjelovar i Mladost izvukli po bod

Nakon smjene trenera svi su nestrpljivo iščekivali kako će na to reagirati igrači Bjelovara koji su ipak teškom mukom uspjeli izvući bod na Gradskom stadionu u utakmici 11. kola protiv Oriolika. Krenulo je rezultatski dobro jer je u 36′ minuti Tominac iz jedanaesterca zabio za 1:0, a onda odmah Mamić u 40′ povisio na 2:0  i postavio rezultat koji je stajao do 51′, dok na scenu nije stupio dobro raspoloženi gostujući igrač Patrik Mijić. On je u 51′, 62′ i 76′ zabio 3 gola za vodstvo Oriolika 2:3. Dobro je što se Bjelovarčani nisu predali već su odmah 2 minute kasnije golom Mamića izjednačili na 3:3 kako je na kraju i završilo.

Mladost iz Ždralova je gostovala u Jurjevcu kod Zrinskog. Kao i Bjelovar osvojili su bod. Odigrali su 1:1. Gol za Mladost postigao je Pleić.