Sport

AK Bjelovar sudjelovao na ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu

Proteklog vikenda u Koprivnici održano je ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu na kojem je sudjelovao rekordni broj atletičara i atletičarki, ukupno 530 iz 24 atletska kluba. AK Bjelovar nastupio je sa tri ekipe. Juniorke su trčale 4000 m u sastavu Ozana Ivančan, Martina Pokos, Dora Dent i Marija Beljan i osvojile 6. mjesto.  Kadetkinje na 1000 m u sastavu  Iva Šimić, Mia Rakoci, Arijana Tomljenović i Nika Vlahović osvojile su 12. Mjesto dok su mlađi juniori na 4000 m u sastavu Karlo Katić, Jurica Kovačić, Ante Prskalo, i Stjepan Pokos osvojili 8. mjesto.

Svi natjecatelji demonstrirali su dobru spremu za ovo natjecanje, koje je tražilo veliku upornost i želju za nadmetanje. Nitko  nije odustao i svi su prošli kroz cilj.