Sport

EKIPNI PRVACI HALS-a MLAĐI JUNIORI, JUNIORKE I SENIORI AK BJELOVAR

Završila je atletska sezona HALS-a, najuspješnija za AK Bjelovar. Protekle su 43 godine od osnutka HALS-a i kako se klub natječe u najboljoj organiziranoj atletskoj ligi u Hrvatskoj.

Počelo je 1975. godine kao Zagrebačka regija sa 8 klubova, a danas liga broji 29 klubova, dok se natjecanje odvija u 8. kola i to od limača, kadeta, mlađih juniora i juniorki, starijih juniora i juniorki, seniora i seniorki pa do veterana.

Ovogodišnja sezona bila je izuzetno uspješna, po prvi put klub je osvojio 3. prva ekipna mjesta i to u kategoriji mlađi juniori i juniorke te seniori.

Seniorke su osvojile 3. mjesto.

Tijekom sezone ml. juniori startali su u sastavu: Jurica Kovačić, Ante Prskalo, Stjepan Pokos, Karlo Katić, i Ivan Novak.

Mlađe junirke: Dora Dent, Martina Pokos, Vilma Raić, Rebecca Devčić.

Seniori: Ivan Ljubičič, Rafael Sušilović, Josip Slivar i Armin Mašinović.

Seniorke: Amalka Palijan, Marija Beljan, Petra Ileković, Ozana Ivančan i Nina Draclin. Poredak ostalih kategorija: