Sport

IV. nogometna liga BJ-KC-VT, 10.kolo: Papuk prejak za Čazmance, Tomislav napokon pobijedio, Dinamo iz Predavca izgubio, a Garić slavio u Virju

Nogometaši Papuka iz Orahovice bez većih problema pobijedili su Čazmu 6:2. U prvom poluvremenu je sve bilo odlučeno. U 26′ minuti Papuk je poveo golom Čavića, koji se u strijelce ponovno upisao tri minute kasnije. U 36′ minuti već je 3:0, da bi za hat-trick i 4:0 u 45′ minuti ponovno zabio raspoloženi Čavić.

Drugi dio ponovno je počeo dominacijom Papuka koji je u 47′ minuti golom Mimića poveo 5:0, da bi na 6:0 u 52′ zabio Radinković. Papuk je tu stao i prepustio inacijativu Čazmi koja je golovima Vidakovića i Horvata smanjila na 6:2. Papuk je nakon kiksa Tehničara došao na čelo ljestvice IV. nogometne lige BJ-KC-VT.

Od ostalih županijskih četvrtoligaša Dinamo iz Predavca je izgubio u gostima u Kloštru Podravskom od Mladosti 1:0.

Tomislav iz Bereka uspio je nakon niza loših rezultata slaviti s 1:0 protiv Slatine, dok je Garić iz Garešnice slavio kod Podravca u Virju 2:3.